Koç Burcu Kadını (21 MART – 19 NİSAN)

koç_burcu_özellikleri

Koç kadını cesur, cazibeli ve bir o kadarda çekicidir. İş yaşamında ve özel yaşamında ihtiraslıdır, bu özelliği sayesinde hangi sektörde çalışırsa çalışsın zirveyi hedeflemiştir. Koç kadınları zirveyi hedeflediklerinden para kazanmak ya da zaman geçirmek için çalışmazlar, amaçları işlerinde başarılı olmak yükselmek.

Amaçları vardır ve amaçlarına mutlaka ulaşırlar. Çalışma hayatında mevki sahibi kadınlara dikkat ettiğimiz de koç kadını olduğunu anlamak zor değildir. Koç kadı çok zeki, neşeli, eğlenmeyi bilir, esprili, kendisini gibi çevresindekileri de eğlendirir. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verir. Çokta cömert olduğu gibi çokta merhametlidir. Çevresinde zor durumda olanlara elinden geleni yapar. Modanın da çok sıkı takipçisidir. Çevresinde hayranlık uyandırmaya bayılır.

Koç kadınının olumsuz özellikleri de vardır.

Gereksiz endişelere kapılabilir. Her zaman bakımlı olup, dışarıya çıkacağı zaman özenle bezenle makyaj yapıp hazırlansa da çekici, güzel olmadığını düşünerek üzülebilir. Bunun sebebi içindeki en iyi en güzel olma arzusudur. Güzel görünmek için fazla para harcamaktan kaçınmaz.

Her konuda olduğu gibi aşk hayatın da, da hırslıdır, hayatı boyunca bir kere evlenir ve her soruna, olumsuzluğa rağmen evliliğini korumaya çalışır ve korur. Evliliklerini özenle planlayabilirler. Bunun için koç insanının evliliğinde soruna pek rastlanmaz. Bazı koç kadınları aşk evliliği yapsalar da bazıları bir erkekte şöhret, mevki, paradan da etkilenir. İlişkilerinde sadıktırlar ve kolay, kolay vazgeçmezler. Genelde kendisinden üstün özellik gördükleri erkeklere aşık olurlar. İhaneti asla kabul etmezler ve affetmezler, belki tüm kadınlar ihanete uğradığında incinir ama koç kadını çok büyük suç olarak algılar.

Bir Cevap Yazın

banking direct bank wire BankSwiftCode bank routing UnionRoutingNumber Federal Credit Union Cayman Islands luxembourg Finance Corporate